פטריות חימום לאירועים

Josef-14

לחורף ישנו קסם ייחודי, שאפילו המתנגדים לו, לא יכולים שלא להסכים עם כך. הבריזה האוורירית המבדרת קלות את השיער, הערפל הצובע את הנוף בגוון מסתורי, עמום ורומנטי, ניחוחות הצמחייה שלאחר הגשם ובל נשכח את הקשת בענן שמאירה לנו את היום בשלל צבעים ומזכירה לנו שהשמש המתחבאת, מציצה לה מדי פעם. ברם, החורף היא התקופה שבה אנשים ממעטים לצאת החוצה, בשל הקור והגשמים ומעדיפים להתכנס במקום סגור, נעים ומחמם. מסיבה זו, בתי קפה, מסעדות וגני אירועים נדרשים למצוא פתרון שיאפשר להם לנצל כראוי את שטחם שבחוץ.

פטריית החום

מסעדות ובתי קפה רבים בוחרים לנצל את השטח שבחוץ כדי לאכלס בו סועדים ובליינים נוספים. שטח זה, המרפסת, מנוצל כראוי ומאפשר להרחיב את מספר הסועדים. בנוסף, סועדים רבים עשויים ליהנות מישיבה ואכילה בתנאי השטח שבחוץ – בריזה נעימה ואוורירית, או לחלופין שמש חמימה ומלטפת. פרט לכך, אזור זה בדרך כלל תחום למעשנים, שכאמור לא מורשים לעשן בתוך מתחם המסעדה הפנימי.

החורף יוצר עמו בעיה נפוצה, שכן ידוע כי אנשים ימנעו מישיבה בחוץ בתנאי הקור העזים. לכן, מספר הסועדים הקבוע של המסעדה יצטמצם בשל המחסור במקום. לכך ישנו פתרון מחמם במיוחד – השכרת פטריות חימום. פטריית החימום היא גוף חימום הפועל על בסיס גז ונקרא כך בשל צורתו הייחודית, הדומה לפטרייה.

לפטריית החימום ישנם יתרונות מובהקים. ראשית, בשל העובדה שהיא פועלת על בסיס גז, נחסך הצורך להתאימה לשקעים. כלומר, אין הגבלה על מיקומה בשטח וניתן לנייד אותה בקלות מנקודה לנקודה, שכן גוף הפטרייה בנוי על גבי גלגלים. אם פינה מסוימת במרפסת מאוכלסת ואילו פינה אחרת לא, ניתן למקם את הפטרייה בסמוך לנקודה הרצויה.

הפטרייה מפיצה חום עצמתי. רק כדי לסבר את האוזן, פטרייה ממוצעת מפיצה חום ברדיוס של 10-15 מטרים, גם בתנאים קרים במיוחד.

מתחממים באירוע

פטריית חימום אינה מיועדת רק עבור מסעדות ובתי קפה. גם במקרה שבו אתם מעוניינים לקיים את האירוע בגן אירועים וליהנות מכל הטוב שיש לטבע להציע, תוכלו להיעזר בפטריית החימום. זו תאפשר לכם לשבת בנעימים ולהרגיש חמים ונעים כמו בקיץ, אף על פי שחורף בחוץ.

מדוע כדאי להשכיר?

בואו נודה בכך – החורף בישראל הוא קצרצר יחסית לשכנותינו שבאירופה. כלומר, חורף ממוצע נמשך בין נובמבר לאפריל ובמשך זמן זה ישנן תנודות נפוצות במזג האוויר ובטמפרטורות השונות. כלומר, בהנחה שאין לכם מקום אחסון ואתם זקוקים לפטריית החימום רק למשך חודשים בודדים, השכרת פטריות החימום תהיה לאפשרות משתלמת יותר.

 

באתר נעשה שימוש בתמונות של: יובל ענבר, האולפנים המאוחדים, פזית אסולין, אפרת ציון, אספוסה, DOVI RHEIN, סברס

Call Now Button